داستان مجیک کلیپس

داستان مجیک کلیپس

بهمن ماه سال ۱۳۹۹ وقتی حدود دو ماه از لانچ پیندون و کلسوره گذشته بود چنتا از مدیران فروشگاه‌ها و کاربران محصولات آهارینو با ما تماس گرفتن و درخواست تولید گیره مخصوص خیاطی داشتن و نمونه‌های مختلفی که توی بازار وجود داشت را برامون فرستادن. بعد از بررسی نمونه‌های دریافت شده متوجه شدیم که کشور‌های: چین، ژاپن، آلمان و ایتالیا این محصول را تولید میکنن اما عمده محصولاتی که توی بازار ایران ارائه میشد ساخت کشور چین بودن و مهمترین دلیلش هم قیمت مناسب این محصول برای کاربران ایرانی بود. عده‌ای از واردکنندگان گیره خیاطی چینی را بصورت فله‌ای و بدون بسته‌بندی و در یک سایز در اختیار کاربران ایرانی قرار میدادن. البته جا داره از تلاش این افراد برای رفع نیاز‌های کاربران ایرانی قدردانی کنیم. اما تامین این کالا از طریق واردات هزینه‌های مختلفی را به قیمت نهایی محصول اضافه میکرد و نهایتا تامین کنندگان برای کنترل قیمت، گیره مخصوص خیاطی را بدون بسته‌بندی و در یک سایز به بازار ارائه میکردن. 

بعد از مطالعه بازار و بررسی آمارها تیم طراحی محصول آهارینو مدلسازی اولیه و ساخت MVP گیره مخصوص خیاطی در دو سایز استاندارد را در اسفند ۱۳۹۹ انجام داد و تیم ساخت و تولید مراحل و ابزارالات توسعه خط تولید بومی و صنعتی محصول را شروع کردن. از اونجایی که گیره مخصوص خیاطی مجهز به فنر ویژه‌ای هست، بزرگترین چالش ما در تولید این محصول دستیابی به فرآیند ساخت این فنر بود.

خوشبختانه توی صنعت کشورمون صنعتگران حرفه‌ای داریم و این دوستان به ما کمک کردن تا به متریال و فرآیند‌های لازم برای ساخت این فنر دست پیدا کنیم. نکته جالب این بود که این فنر در ابعاد مختلف در صنایع خودروسازی و لوازم خانگی کاربرد داره و مشاوران ما در ساخت این فنر قبلا برای شرکت‌های ایرانخودرو و پارس خزر موارد مشابه طراحی و ساخته بودن. 

در سال ۱۴۰۰ بالاخره تمام ملزومات خط تولید آماده شد و گیره مخصوص خیاطی آهارینو که حاصل یکسال تلاش همکاران ما بود آماده و در اسفند ماه به بازار عرضه شد. استقبال کاربرای مجیک‌ کلیپس همه‌ی خستگی این یکساله را برامون از بین برد و خوشحالیم که به پیشنهاد کاربرانمون محصولی که خودشون دوست داشتن را تولید و در اختیارشون قرار دادیم.

پست قبلی
پست جدیدتر

پیام بگذارید