اخبار و اعلانات

بخش اخبار و اعلانات اپلیکیشن آهارینو مهمترین اخبار و اعلانات را در دو دسته عمومی و خصوصی در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این بخش از اپلیکیشن برای کاربری خیاط و مشتری مشابه می‌باشد. در این بخش از راهنما روش استفاده از این قابلیت ارائه شده است. 

نکته 1

در این راهنما تلاش شده تا مراحل استفاده از بخش اخبار و اعلانات اپلیکیشن آهارینو با جزئیات کامل ارائه شود. درصورتی که بنا به هر دلیلی در استفاده از این قابلیت با مشکل مواجه شدید تقاضا داریم مشکل را با توصیف کامل و در صورت امکان به همراه تصویر به پشتیبانی آهارینو اطلاع دهید. ما تلاش می‌کنیم در کوتاهترین زمان ممکن موضوع را بررسی و برای رفع مشکل اعلام شده اقدام کنیم. برای ارتباط با پشیتیبانی آهارینو از روش‌های زیر می‌توانید استفاده کنید.

انواع اخبار و اعلانات

برای مدیریت راحت و ارتقای تجربه کاربری اخبار و اعلانات در دو بخش: عمومی و خصوصی دسته‌بندی شده است. اخبار و اعلانات خصوصی بصورت اختصاصی برای یک کاربر مشخص ایجاد و ارسال خواهد شد و اطلاعات مرتبط با آن کاربر را اطلاع رسانی می‌کند. اعلانات عمومی اخبار و اطلاعات عمومی را برای کلیه کاربران آهارینو اطلاع رسانی می‌کند.

مشاهده اخبار و اعلانات

برای دسترسی به اخبار و اعلانات اپلیکیشن آهارینو در صفحه خانه / اصلی / Home روی آیکن: که در بالا و گوشه چپ قرار دارد تاچ کنید. پس از تاچ آیکن صفحه اعلانات نمایش داده خواهد شد. در صورتی که هیچ پیام عمومی یا خصوصی نداشته باشید بترتیب صفحاتی مشابه تصویر-۱ و تصویر-۲ در غیر این صورت صفحه اعلانات عمومی و خصوصی بترتیب مشابه تصویر-۳ و تصویر-۴ نمایش داده می‌ شود.

تصویر-۱
تصویر-۲
تصویر-۳
تصویر-۴

با تاچ بر روی هر نوع اعلان می‌توانید محتوای آنرا مشاهده کنید. نحوه نمایش محتوای اعلان عمومی و خصوصی بتریت در تصویر-۵ و تصویر-۶ نمایش داده شده است.

تصویر-۵
تصویر-۶

برای حذف اخبار و اعلانات از آیکن: استفاده نمائید. ضمنا تعداد اخبار و اعلانات خوانده نشده اطلاع رسانی می‌شود و با انتخاب دکمه خواندن همه، وضعیت همه‌ی اعلانات هر بخش به: حالت خوانده شده، بروز رسانی می‌شود.