اپلیکیشن

مقدمه

کاربر گرامی از اینکه برای مطالعه این بخش از سایت وقت گذاشتی ازت ممنونیم. اگه از طریق اپلیکیشن به این صفحه  هدایت شدی، اطلاعات کاربری شما هم کنار یا بالای این نوشته نمایش داده میشه. اگه هنوز اپلیکیشن آهارینو را نصب نکردی ازت می‌خواهیم ابتدا این متن و راهنمای بخش‌های مختلف اپلیکیشن را مطالعه و با استفاده از لینک‌هایی که انتهای این متن قرار داده شده اپلیکیشن آهارینو را نصب و استفاده کنی.

اگه هنگام استفاده از اپلیکیشن متوجه ایرادی توی کارکردش شدی، ممنون میشم به پشتیبانی موضوع را اطلاع بدی تا توی نسخه‌های بعدی ایراد مطرح شده را برطرف کنیم. علاوه بر این اگه دوست داشتی قابلیت خاصی به اپلیکیشن آهارینو اضافه کنیم کافیه به ما اطلاع بدی. ما با کمال میل منتظر پیشنهادات و انتقادات سازنده از طرف کاربران عزیزمون هستیم. برای ارتباط با پشتیبانی کافیه از روش‌های زیر استفاده کنی.

معرفی

خیاط‌ها برای نگهداری اطلاعات مشتریاشون از دفتر خیاطی استفاده می‌کنن. با گسترش تکنولوژی‌های ارتباطی و توسعه کاربرد تلفن‌های هوشمند توی زندگی روزمره موضوع مدیریت سفارشات و ارتباط بین مشتری و خیاط پیچیده تر میشه. خیاط‌ها مجبورن اطلاعاتی مثل: اندازه‌های مشتری را یه جای امن نگهداری کنن (مثلا: توی دفتر خیاطی) و برای ارتباط با مشتری از ابزارهای دیجیتال متعددی استفاده کنن (مثلا: تماس تلفنی، تماس اینترنتی و یا شبکه‌های اجتماعی و …). 

مشتری هم برای پیگیری سفارشاتش مشکلات مشابهی تجربه میکنه و به همه‌ی اطلاعات و داستان سفارشاتش بصورت متمرکز دسترسی نداره. اندازه‌های مشتری توی دفتر سفارشات خیاط نگهداری میشه و دسترسی برخط (آنلاین) به این اطلاعات ممکن نیست. علاوه بر این تصویر مدلی که مشتری برای لباسش انتخاب کرده به سفارش ثبت شده‌اش توی دفتر خیاطی ضمیمه نمیشه و در طول پردازش سفارشات توسط خیاط، مشتری از مراحل پردازش بیخبر میمونه و همین باعث میشه مکرراً با خیاط تماس داشته باشه و وضعیت سفارش را پیگیری کنه.

اپلیکیشن آهارینو بعنوان اولین قدم تلاش میکنه راه‌حل مناسبی برای این مشکلات در اختیار خیاط و مشتری قرار بده. با استفاده از آهارینو سفارشات با همه‌ی جزئیات بصورت متمرکز و یکجا نگهداری و پردازش میشن. اپلیکیشن آهارینو بصورت مالتی‌‌دیوایس (Multi-Device) طراحی شده و کاربر میتونه بصورت همزمان آهارینو را روی چنتا تلفن هوشمند داشته باشه. علاوه بر این اپلیکیشن آهارینو چند کاربره (Multi-User) هست و به خیاط و مشتری امکانات اختصاصی ارائه میده.

اولین قابلیت اپلیکیشن آهارینو رفع مشکلاتی هستش که برای پردازش سفارشات، خیاط و مشتری باهاش مواجه میشن اما این آخرین قابلیت آهارینو نیست. ما دوست داریم کاربران آهارینو برای انتخاب قابلیت‌های بعدی به ما کمک کنن و علاوه بر این چندین قابلیت جذاب دیگه در صف انتشار آهارینو قرار دارن که هدف نهایی ما از توسعه این محصول را عملی خواهد کرد. بنابراین کنار ما باشید تا این مسیر جذاب را با هم تجربه کنیم. برای نصب اپلیکیشن آهارینو می‌تونید از روش‌های زیر استفاده کنید.