تنظیمات

اپلیکیشن آهارینو بصورت چند کاربره (Multi-user) و چند دستگاه (Multi-device) طراحی و توسعه داده شده است. قابلیت چند کاربره امکان استفاده همزمان دو دسته کاربر: خیاط و مشتری و قابلیت چند دستگاه امکان استفاده اپلیکیشن روی چندین تلفن هوشمند هر کاربر را ایجاد می‌‌کند. در این بخش از مستند اپلیکیشن آهارینو راهنمای تنظیمات اپلیکیشن ارائه شده است.

نکته 1

در این راهنما تلاش شده تا مراحل تنظیم اپلیکیشن با جزئیات کامل ارائه شود. در صورتی که بنا به هر دلیلی در هر مرحله از تنظیمات اپلیکیشن با مشکل مواجه شدید تقاضا داریم مشکل را با توصیف کامل و در صورت امکان به همراه تصویر به پشتیبانی آهارینو اطلاع دهید. ما تلاش می‌کنیم در کوتاهترین زمان ممکن موضوع را بررسی و برای رفع مشکل اعلام شده اقدام کنیم. برای ارتباط با پشیتیبانی آهارینو از روش‌های زیر می‌توانید استفاده کنید.

تنظیم اپلیکیشن

برای مشاهده صفحه تنظیمات اپلیکیشن ابتدا روی آیکن  که در گوشه بالا و سمت راست صفحه خانه (اصلی / Home) قرار داده شده تاچ کنید (تصویر-۱) تا صفحه دسترسی‌های سریع نمایش داده شود(تصویر-۲). در این صفحه: تنظیمات را تاچ کنید تا صفحه تنظیمات اپلیکیشن نمایش داده شود (تصویر-۳).

صفحه تنظیمات اپلیکیشن شامل دو بخش: یادآوری یکروز قبل از پرو و اپلیکیشن‌‌ها می‌باشد. در صورت روشن بودن یادآوری، اعلان یادآوری پرو در زمان مناسب منتشر خواهد شد.

در لیست اپلیکیشن‌ها همه‌ی اپلیکیشن‌های فعال کاربر نمایش داده می‌شود. با تاچ روی هر مورد، منوی حذف اپلیکیشن نمایش داده می‌شود (تصویر-۴) و با انتخاب گزینه حذف، مورد مطلوب حذف خواهد شد. دقت داشته باشید امکان خذف اپلیکیشن جاری مقدور نیست (تصویر-۵) و پس از حذف یک اپلیکیشن، استفاده از آن ممکن نیست.

تصویر-۱
تصویر-۲
تصویر-۳
تصویر-۴
تصویر-۵