قوانین و حفظ حریم خصوصی

آهارینو به عنوان برند قانونی ارائه دهنده ابزاهای دیجیتال و غیر دیجیتال در زمینه خیاطی و هنرآموزی، همواره در تلاش است تجربه خوش آیندی در خاطر کاربران خود به جای بگذارد، به همین منظور چارچوب فعالیت خود در زمینه ابزارهای دیجیتال را در ادامه برایتان شرح می‌دهیم و امیدواریم پاسخگوی بسیاری از سوالات شما کاربران گرامی باشد.

ثبت‌نام در آهارینو به این معنی است که شما شرایط و مقررات زیر را خوانده‌اید و در چهارچوب آن عمل خواهید کرد. پیروی از مقررات ذیل الزامی است و آهارینو این حق را برای خود محفوظ می‌داند که در هر زمان لازم بود تغییراتی در این مقررات و شرایط ایجاد کند و به دنبال آن آهارینو تغییرات لحاظ شده در متن را روی وبسایت قرار خواهد داد. پذیرفتن این تغییرات لازمه استفاده از خدمات آهارینو است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

در نظر داشته باشید هر گونه تخطی از قوانین آهارینو می‌تواند عضویت شما را برای مدتی یا همیشه تعلیق کند.

قوانین عمومی

– کلیه اصول و رویه‏‌های اپلیکیشن آهارینو (به عنوان یک ابزار یا محصول دیجیتال) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران به ویژه قانون تجارت الکترونیکی، قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است که در ادامه خواهد آمد.

– گروه نوآوری‌های آهار (با نام تجاری آهارینو) این حق را ‌دارد که هر زمان که لازم بود، قوانین را تغییر دهد یا به آن اضافه کند و استفاده مستمر کاربر از سایت و اپلیکیشن به معنی پذیرش هرگونه تغییر می‌باشد.

– با توجه به اینکه گروه نوآوری‌های آهار (با نام تجاری آهارینو) کاملا به قوانین نشر و حق کپی رایت پایبند است، برای حفظ حقوق خیاطان و هنرآموزان و کاربران، دریافت محتوای منتشر شده، پرینت گرفتن، کپی کردن، ذخیره تصاویر، به‌ اشتراک‌گذاری و استفاده از آن در سایر پلتفرم‌ها و ابزار‌های مشابه مجاز نمی‌باشد و تنها از طریق اپلیکشن آهارینو و بسایت آهارینو قابل مشاهده، ذخیره و اشتراک‌گذاری می‌باشد.

– کلیه محتوای تولید شده در اپلیکیشن آهارینو برای همیشه در سامانه‌های ابری نگهداری می‌‌شود و حذف آنها فقط توسط حساب کاربری که آن محتوا را تولید کرده مقدور می‌باشد. از‌ آنجائی که اپلیکیشن آهارینو برای دریافت اطلاعات نیازمند دسترسی به سامانه‌های ابری می‌باشد، برای کارکرد صحیح اپلیکیشن دسترسی به اینترنت الزامی است.

– امکان استفاده از اپلیکیشن آهارینو با یک کاربری روی چندین تلفن هوشمند مقدور می‌باشد و مدیریت نشست‌ها از طریق تلفن‌های هوشمند فقط به عهده کاربر می‌باشد.  

– استفاده از نام و نشان تجاری آهارینو، به هیچ‌ وجه بدون کسب اجازه کتبی از گروه نوآوری‌‌های آهار مجاز نیست.

– گروه نوآوری‌های آهار تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد اپلیکیشن آهارینو را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

حریم شخصی

– این اطمینان خاطر را به کاربران گرامی اپلیکیشن آهارینو می‌دهیم که حفظ حریم شخصی آنها برای گروه نوآوری‌های‌ آهار محترم بوده و از اطلاعات شخصی کاربران تنها برای اطلاع رسانی (مانند: ارسال خبرنامه و…) و ارائه خدمات بهتر استفاده می شود، بنابراین تمام اطلاعاتی که در زمان ثبت‌نام، تکمیل پروفایل و استفاده از اپلیکیشن در اختیار ما قرار می‌گیرد، نزد آهارینو محفوظ خواهد بود و به‌ هیچ‌ عنوان در اختیار اشخاص دیگر قرار نخواهد گرفت.

– برای استفاده از محتوا و خدمات اپلیکیشن آهارینو نیاز به ثبت‌ نام می‌باشد. ثبت نام با استفاده از شماره تلفن مقدور است. اپلیکیشن آهارینو برای پردازش سفارشات از شماره تلفن خیاط و مشتری استفاده خواهد کرد.

– اطلاعات تنظیم شده در پروفایل کاربری بصورت عمومی منتشر و از طریق اپلیکیشن آهارینو و وبسایت آهارینو بمنظور پرومووشن با سایر کاربران به اشتراک گذاشته خواهد شد. مسئولیت نشر اطلاعات خارج از قوانین به عهده منتشر کننده آن خواهد بود و گروه آهارینو هر نوع مسئولیتی در این باره را از خود سلب می‌کند.

– از آنجائی که کلیه فعالیت گروه نوآوری‌های آهار تحت قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران انجام می‌پذیرد، ارائه داده‌ها و اطلاعات کاربر در صورت درخواست نهاد‌های قضائی، انجام خواهد پذیرفت.

– در حال حاضر امکان حذف یا ویرایش شماره تماس در حساب‌های کاربری اپلیکیشن آهارینو وجود ندارد و کاربران می‌بایست تنها با شماره تماسی که در زمان ایجاد حساب کاربری ثبت کرده‌اند وارد حساب خود شوند.

محتوا

– آهارینو در راستای ارائه موثر سرویس‌‏ خود نهایت تلاش و دقت را مبذول داشته و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند.

– کلیه محتوائی که توسط یک کاربر برای اولین بار در سامانه (اپلیکیشن و وبسایت) بارگذاری می‌شود، تحت مالیکیت آن کاربر قرار خواهد داشت و دیگر کاربران به هیچ‌ وجه حق فروش، انتقال، یا بازتولید محتوائی که مالک آن نیستند را به صورت کلی یا جزئی ندارند.

– نام‌های اختصاصی اپلیکیشن آهارینو تحت تملک کاربری قرار دارد که برای نخستین بار آن را گزینش کرده و تمام مسئولیت قضائی استفاده از یک نام اختصاصی به عهده مالک آن می‌باشد. نام اختصاصی نوعی محتوای دیجیتال می‌‌باشد که برای ایجاد ارتباط بین کاربران استفاده خواهد شد. نام اختصاصی با علامت @ در سامانه‌های نرم‌افزاری آهارینو و از طریق لینک‌های اختصاصی در کل اینترنت قابل دسترسی می‌باشد.

– هر گونه تلاش برای بر هم زدن امنیت سرویس ارائه شده و به خطر انداختن محتوای ارائه شده در آن خلاف قوانین است و با خاطیان طبق قانون برخورد خواهد شد.

– تلاش برای یافتن اطلاعات شخصی دیگر کاربران، سوء استفاده یا افشا کردن آن خلاف قوانین است.

– تلاش برای ایجاد اختلال یا مسدود کردن سرویس به روی دیگر کاربران خلاف قوانین است.

– جعل هرگونه TCP/IP و استفاده از آن برای نشان دادن اطلاعات نادرست در ایمیل‌ها و پست‌ها خلاف قوانین است.

– آپدیت کردن اپلیکیشن بر عهده کاربران است و آهارینو هر نسخه جدیدی که از نرم‌افزارها به روزرسانی می‌شود را اطلاع‌رسانی می‌کند در صورتی که از نرم‌افزار با سیستم عامل اندروید نسخه ۸ و یا کمتر استفاده می‌کنید در نظر داشته باشید ممکن است با اختلالی مواجه شوید و مسئولیت عدم کارکرد درست اپلیکیشن بر عهده آهارینو نیست.

– تمامی آثار هنری روی سیستم‌های آهارینو متعلق به مالک آن می‌باشد و تنها کاربرانی برای استفاده از آثار مجاز هستند که ابتدا در اپلیکیشن آهارینو ثبت‌نام کرده باشند.

راهنما و پشتیبانی

– هنگامی که شما از خدمات آهارینو استفاده می‏‌کنید یا به آهارینو ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که آهارینو به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) یا تلفن به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها راه‌های ارتباطی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های آهارینو از طریق آنها صورت می‌گیرد.

– راههای مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.aharinno.com، تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۶۰۹۵ و صفحه اینستاگرام آهارینو (aharinno) می‌‌باشد.

– ما تلاش کرده‌ایم که تمام ابهامات و سوالات شما کاربران عزیز را در نظر گرفته و راهنمای مناسبی برای کارکردن با اپلیکیشن آهارینو تهیه کنیم. راهنمای بخش‌های مختلف اپلیکیشن آهارینو در منوی همین صفحه در اختیار شماست چنانچه برای موردی پاسخ مناسب را نیافتید حتما با تیم پشتیبانی آهارینو بگیرید.

قوه قهریه

– تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت وجود قوه قهریه، گروه نوآوری‌های آهار هیچگونه مسئولیتی در قبال کاربران نخواهد داشت.