چت و پیگیری سفارشات

آهارینو با ایجاد قابلیت گفتگو و اشتراک سفارش و وقایع مربتط با آن بین خیاط و مشتری، از یکسو به تسهیل فرایند پیگیری سفارش و از سوئی دیگر به تجمیع کلیه اطلاعات سفارش در یک محل واحد کمک می‌‌کند. قابلیت‌هایی که در این صفحه از راهنما تشریح شده بصورت کامل در اختیار خیاط و مشتری می‌باشد. در این بخش از مستند اپلیکیشن آهارینو راهنمای گفتگو (چت) و پیگیری سفارشات ارائه شده است.

نکته 1

در این راهنما تلاش شده تا مراحل گفتگو و پیگیری سفارشات با جزئیات کامل ارائه شود. در صورتی که بنا به هر دلیلی در هر مرحله از گفتگو و پیگیری سفارشات با مشکل مواجه شدید تقاضا داریم مشکل را با توصیف کامل و در صورت امکان به همراه تصویر به پشتیبانی آهارینو اطلاع دهید. ما تلاش می‌کنیم در کوتاهترین زمان ممکن موضوع را بررسی و برای رفع مشکل اعلام شده اقدام کنیم. برای ارتباط با پشیتیبانی آهارینو از روش‌های زیر می‌توانید استفاده کنید.

گفتگو (چت)

آهارینو امکان گفتگو با ایجاد نخستین سفارش (و تا زمانی که حداقل یک سفارش برای مشتری وجود داشته باشد) بین خیاط و مشتری فراهم می‌آورد. برای گفتگو در صفحه خانه (اصلی / Home) روی آیکن  که در نوار پائین هر مورد قرار داده شده تاچ کنید (تصویر-۱) تا وارد صفحه گفتگو شوید. در این صفحه پیام‌هایی که بین خیاط و مشتری مبادله شده نمایش داده می‌شود (تصویر-۲). آهارینو امکان ارسال پیام نوشتاری و تصویر (تصویر-۳) را فراهم آورده است. 

تصویر-۱
تصویر-۲
تصویر-۳
تصویر-۴
پیگیری سفارش

آهارینو علاوه بر ایجاد امکان گفتگو بین خیاط و مشتری اطلاعات سفارش ثبت و تنظیم شده توسط خیاط را با مشتری به اشتراک می‌گذارد. با این قابلیت مشتری بصورت برخط از آخرین وضعیت سفارش‌های خود مطلع خواهد شد. دقت داشته باشید که امکان ویرایش، تغییر وضعیت سفارش و ثبت پرداختی ها فقط در اختیار خیاط می‌‌باشد و اطلاعات سفارش بصورت فقط خواندنی در اختیار مشتری قرار داده می‌شود (تصویر-۴).